KAVA

PRO_perfect PRO_mocca PRO_golden PRO_fusion PRO_fika PRO_exlusive PRO_diamonds PRO_crema PRO_arabica og_melna_logo

1. Kavos pupelės BLACK COFFEE PROFESSIONAL DIAMOND

Aukštos kokybės mišinys. Arabikos kavos pupelės, išskirtinės dėl skonių įvairovės – nuo tamsaus šokolado iki lengvo aštrumo ir puikiai subalansuoto rūgštumo su iškylančiu saldžiu, greipfruto kartumo poskoniu.

2. Kavos pupelės BLACK COFFEE PROFESSIONAL FUSION

Puikiai subalansuotas aukštos kokybės Arabikos kavos su slyvų ir juodųjų pipirų skonis, pasižymintis prisotintu saldžiu aromatu.

3. Kavos pupelės MELNA COFFEE PROFESSIONAL ARABICA

Vidutiniškai skrudintų Arabica pupelių, užaugintų Kolumbinoje, Kosta Rikoje, Nikaragvoje ir rytų Afrikoje mišinys. Stipraus skonio ir aromato kava. Puikiai tinka gaminti kavą kavos aparatais. 

4. Kavos pupelės BLACK COFFEE PROFESSIONAL FIKA

Sodrus ir išlaikytas skonis su greipfruto ir juodųjų serbentų natomis, taip pat jaučiamas malonus, ilgai išliekantis rūgštumo jausmas, susimaišantis su lengvu aromatu.

5. Kavos pupelės MELNA COFFEE PROFESSIONAL MOCCA

Tai stipriai skrudintų, aukštos kokybės pupelių mišinys iš Pietų Amerikos, Rytų Afrikos ir Indijos. Turtingo skonio ir aromato kava. Puikiai tinka gaminti kavą kavos aparatais.

6. Kavos pupelės BLACK COFFEE PROFESSIONAL GOLDEN RATIO 

Nepakartojamo skonio puokštė, susidedanti iš septynių rūšių kavos pupelių. Subalansuotas rūgštumas dera su brandžiu kartumu, karamelės, juodųjų serbentų, medaus ir juodųjų pipirų natomis ir riešutų aromatu.

 7. Kavos pupelės MELNA COFFEE PROFESSIONAL CREMA 

Tai stipriai skrudintų kavos pupelių mišinys, pagamintas iš aukštos kokybės Rytų Afrikos ir Pietų Azijos regionų kavos pupelių. Kava pasižymi nepamirštamu aromatu ir švelniu skoniu. Ypač tinka tikros itališkos espresso kavos mėgėjams.

8. Kavos pupelės MELNA COFFEE ESPRESSO

Tai vidutiniškai skrudinta kava. Pagaminta iš atrinktų aukščiausios kokybės Brazilijos, Pietryčių Azijos kavos pupelių.

 

Scroll to Top